13.6 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Pandemi TP Mobil’e olan üyelik sayısını arttırdı

Türkiye Petrolleri’nin akaryakıt alımını kolaylaştıran dijital uygulaması TP Mobil, pandemi döneminde Mobil Ödeme ve Ön Ödeme hizmetleriyle müşterilerinin tercihi oldu.

TP Mobil’e yapılan yeni kayıtlar, yılın ikinci çeyreğinde %74 artarken Mobil Ödeme oranı %22 ve Ön Ödeme oranı da %33 artış gösterdi.

Zülfikarlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren akaryakıt sektörünün yüzde 100 yerli markası Türkiye Petrolleri, müşterilerine sunduğu mobil uygulaması TP Mobil ile pandemi sürecinde hayatı kolaylaştırdı.

Aktif Üyelik Oranında Artış

Türkiye Petrolleri, yılın ilk çeyreğine oranla, pandemiye denk gelen ikinci çeyreğinde TP Mobil’e olan üyelik sayısını arttırdı. Pandemi dolayısıyla sosyal mesafe koşullarına temassız ödeme ile olanak sağlayan TP Mobil kullanıcı sayısı, ikinci çeyrekte yüzde 74 artış gösterdi.

Mobil Ödeme ve Ön Ödeme Tiplerine Büyük İlgi

Türkiye Petrolleri, TP Mobil uygulaması ile müşterilerine sunduğu mobil ödeme ve ön ödeme hizmetleriyle pandemi sürecinde büyük ilgi gördü. Bu çerçevede, bu yılın Nisan – Haziran ayında geçen yılın ilk çeyreğine göre mobil ödeme oranı yüzde 22 ve ön ödeme oranı da yüzde 33 arttı.

Tek Tuşla Akaryakıt Ödemesi

TP Mobil ile kullanıcılar, uygulamaya kaydettikleri kredi kartları ile hesaplarına bakiye yükleyerek tek tuşla akaryakıt ödemelerini yapma imkânına sahip oluyorlar. Böylelikle sıfır temas ile satın alma sırasında yaşanabilecek sağlık tehditleri ortadan kalkarken TP Mobil kullanıcıları, hızlı ve güvenli şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

-REKLAM-

Son Haberler

Diğer Haberler