27.9 C
İstanbul
Cumartesi, Eylül 23, 2023

PayFix Mobil Pos ve Sanal Pos Komisyonsuz

- REKLAM -

PayFix MOBiL POS

PayFix mobil pos ya da cüzdan sayesinde fiziki olarak bir kartınız bulunmadan bilgisayar ve telefonlar üzerinden para işlemlerinizi yönetme avantajı sunmaktadır. Hesapta bulunan paraları tek tık yardımı ile yönetilmesine izin vermektedir. Aynı zamanda ödeme işlemlerini gerçekleştirme, işlemlerin takibi gerçekleştirmek ve bakiye kontrol edilmesi imkânlarını aynı anda sunmaktadır.  Dijital cüzdan sayesinde zaman ve mekân sınırı bulunmadan internete bağlı olunan her yer üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Hesapları hem kişisel olarak hem de kurumsal olarak kullanılabilmektedir.

PayFix mobil POS hesaplarını aynı zamanda mobil pos cihazı olarak da kullanma imkanını kullanıcılarına sunmaktadır. Bankaların POS cihazlarını kullanmaya gerek kalmamaktadır. Ek POS ücretini de vermeye gerek kalmadan akıllı telefonlar ya da tabletler üzerinden pos cihazına çevirme işlemleri gerçekleştirerek tahsilat işlemlerinde kullanılmaktadır. 

Mobil POStüm mobil veri tabanlarına uyumludur. Bu uygulama aracılığı ile kart bilgilerini kart okuyucuları ile ya da dokunmatik olan ekran yardımı ile girerek 3D secure kullanarak güvenli bir şekilde ve POS ücretlerine gerek kalmadan gerçekleştirilebilmektedir.

Banka ürünlerinin yayılmış olmaları ile beraber her işletme de POS kullanılması artık gereklidir. Kredi ve banka kartlarının kullanımları ile beraber her sektör içerisinde mobil pos bulunmaktadır. İşletmeler POS kullanımlarının da maliyetli olmaları ile işleyiş yavaş olarak ilerlemektedir. Bu şekilde küçük ve orta ölçekli işletmeler olumsuz etkilenmektedir. Ancak dijital dünya içerisinde finansal çözümleri bulunan mobil pos, kurumsal olarak mobil pos uygulaması sayesinde bu tarz sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Masrafsız PayFix Mobil Pos

Ücretsiz Mobil pos bankacılık ürünleri arasında oldukça sık kullanılmaktadır. Bankalar pos maliyetleri ve Pay Fix mobil pos hesabı işletmeleri ile kurumsal olan müşterileri maddi anlamda zora sokmaktadır. PayFix üzerinden uygulanan mobil pos işlemi tamamen ücretsizdir. Ücretsiz Mobil pos üzerinden alınan paralar anında mobil pos hesabına geçmektedir. Uygulama işleyişi bankalar aracılığı ile verilen poslar ile aynı işleyişe sahiptir. Son zamanlar içerisinde bulunan temassız ödeme işlemleri de yine gerçekleştirilebilmektedir.

Akıllı telefonlara indirilen uygulama sayesinde mobil pos üzerinden gerçekleştirilen tüm tahsilatlar görülebilmektedir. Bu şekilde parayı da yönetebilmektedir. İptal ve iade işlemleri de dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Tablet üzerinden yönetilen sisteme kayıt gerçekleştirmek de oldukça kolaydır. Mobil pos üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde pos ücreti yapılmadığından dolayı kazanç farkı da bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz sanal pos almak için sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Payfix Dijital Cüzdan Fiziki Kart

PayFix fiziki karta ihtiyaç duyulmadan işleyen, dijital ortam içerisinde parayı yönetmenize yardımcı olan bir sistemdir. Fiziki kart üzerinden gerçekleştirilen para transfer işlemlerini yani para çekme e yatırma işlemlerini tek tık yardımıyla sağlamaktadır. Dilenilen banka hesaplarına da EFT saatleri içerisinde para transfer işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Banka hesapları üzerinden fiziki kart uygulaması üzerinden de aynı saat dilimleri içerisinde para transferleri gerçekleştirilmektedir. Farklı PayFix Fiziki kart dijital cüzdanlar arasında para transferlerinde herhangi bir saat dilimi de bulunmamaktadır.

Daha fazlası için web sitemizi https://www.payfix.com.tr veya mobil marketlerden uygulamamızı indirerek bu dünyaya adım atabilirsin.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler