34.3 C
İstanbul
Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Porter Novelli’nin yeni CEO’su David Bentley oldu

- REKLAM -

Şirketlerin gelişmek için amaçlarını bulmaları, o amacı yaşaması ve anlatmaları gerektiği inancıyla iletişim faaliyetlerini farklılaştıran Porter Novelli bundan böyle David Bentley’e emanet.

Elli yıl önce Jack Porter ve Bill Novelli’nin klasik pazarlama disiplinlerinin dünya üzerinde olumlu bir sosyal etki yaratmak için halkla ilişkiler iletişimine yeniden uygulanabileceğini fark etmesiyle kurulan ve davranış değişikliği yaratarak iletişime öncülük eden Porter Novelli bugünden itibaren yeni CEO’su David Bentley tarafından yönetilecek.  

Kariyeri boyunca birçok reklam ve dijital ajans yöneten David Bentley daha sonra McKinsey & Company ile kıdemli ortak olarak çalıştı. Hem ajans hem de danışmanlık modelleri konusunda derinlemesine uzmanlığı olan David Bentley, aynı zamanda başarılı iş dönüşümünü sağlama konusunda güçlü bir geçmişe sahip.  Bugün bir amaç ajansı olarak faaliyet gösteren ve küresel bir danışmanlık şirketi olan Porter Novelli, David Bentley ile müşterilerine akıllı ve çevik iletişim hizmeti sunmayı sürdürecek.

Porter Novelli ve “Amaç”

Kurumların mali hedeflerinin ötesinde belli bir “Amaç” için çalışmasının büyük resmi değiştirebileceğini gören Porter Novelli bugün tüm dünya genelinde “Amaç Danışmanı” olarak faaliyet gösteriyor. Amacın sadece bir misyon ifadesinden veya değer taahhüdünden daha fazlası olduğuna, bir kuruluşun toplumdaki özgün rolünü ve değerini tanımladığına ve aynı anda işini büyütmesine ve dünyayı olumlu yönde etkilemesine olanak tanıdığına inanıyor.

Türkiye’de Marjinal Porter Novelli ile çalışan ajans, konusunda uzman yüzlerce profesyonel ve dünya çapında 80 yıllık işbirliklerine dayanan deneyimleri ve fark yaratma tutkusu ile sağlıklı ve başarılı iletişimin örneklerini sergiliyor.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler