22.8 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 15, 2021

Restoran Otomasyonu Nedir?

Tek bir noktadan işletmenizdeki tüm hareketleri izlemenize olanak veren restoran otomasyonu ile yıllık büyüme hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizden personellerinize kadar her detayı görebileceğiniz bu sistem, geliştirilmiş arayüzü ile dikkat çekiyor. Sipariş detayları, alınan siparişler, menüler ve masaların durumu ile yönetmeniz gereken şeyler bir noktada buluşuyor. Çalışanlarınızın iş yükünü azaltan bu sistem, gün içinde işlerin daha iyi yürümesine imkan tanıyor. Karmaşayı azaltarak her şeyi dijital bir ortamdan görmenizi sağlayan restoran otomasyonun ister bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Restoran dışı siparişleri ve ödeme süreçlerini takip ederek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca muhasebe işleriyle günlerce boğuşmanızı engelleyerek tüm hesapları tek başına yapabilen otomasyon; günlük, haftalık ve aylık raporlamalar sunuyor. Böylelikle daha doğru analizler yaparak restoranınızla ilgili doğru kararlar verebilirsiniz. Temassız ödeme sistemi, kolay sipariş alımı ve e-belge özellikleriyle restoran otomasyonu size beklediğinizden fazlasını veriyor.

Restoran Otomasyonu ile Tüm Süreçleri Yönetin

 

Gelişmiş birçok özelliğin entegrasyonu sayesinde gün boyunca restoranda yapılanları inceleyebilirsiniz. SimpraPAY pos özelliği ise NFC teknolojisiyle kart veya nakit para taşıma derdini ortadan kaldırarak akıllı cihazlarla ödeme yapılabilmesine imkan tanıyor. Çok yönlü kullanıma sahip olan restoran otomasyonu, ürünlerinizin stok durumunu takip ederek tedarik sürecini yönetebilmenizi sağlıyor. Yapılan iadeler, iptaller ve alınan ödemeleri karşılaştırarak müşteri memnuniyetini kolaylıkla ölçüyor. Bu memnuniyeti sürdürmenize olanak veren sadakat yönetimi sayesinde daimi müşteriler elde edebilirsiniz.

Müşterilerinizin tercihlerini kaydeden ve onların isteklerini görebileceğiniz bu yazılım ile özel kampanyalar düzenleyerek sadık müşterilerinizi ödüllendirebilirsiniz. Ayrıca yeni müşteriler kazanmaya yönelik avantajlar sunarak ve bu avantajları SMS yoluyla bildirerek yeniliklerden haberdar edebilirsiniz. Otomasyon, yiyecek ve içecek maliyet kontrolünü güncel tutarak gelir-gider hesaplarınızı doğru olarak yapmanızı sağlıyor. En çok satılan ürünleri sizin için listeleyerek işletmenizde yapacağınız satış politikasını buna göre yönlendirebilmenize yardımcı oluyor. Yemeksepeti, GetirYemek ve Trendyol Yemek gibi entegrasyonlar sayesinde restoran dışı müşteriler kazanmanız giderek kolaylaşıyor. Online olarak çalışan bir sistem olsa da çevrimdışı çalışma özelliğiyle sizi yarı yolda bırakmıyor. Siz de restoranınız için en doğrusunu bulmak için restoran ve cafe  otomasyon yazılımından yararlanabilirsiniz.

-REKLAM-

Son Haberler

Diğer Haberler