28.9 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Sakarya, raylı sistem yatırımlarında öncü şehir olma yolunda

- REKLAM -

SATSO ve MÜSİAD ortaklaşa olarak 18 Nisan Cumartesi günü 13.00-17.00 saatleri arasında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek, “2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri” ana temalı panel düzenliyor.

Raylı sistemi genel müdürler anlatacak

SATSO ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi’nin (MÜSİAD) Otomotiv Sektör Kurulu; “2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri” ana temalı bir panel gerçekleştirecek. 18 Nisan 2015 Cumartesi 13:30 – 17:00 saatleri arasında, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Konferans Salonu’nda, MÜSİAD Otomotiv Sektör Kurulu Başkanı Talha Özay Uluğ’un Maderatörlüğü’nde gerçekleşecek olan panele; TÜVASAŞ Genel Müdür Vekili Hikmet Öztürk, TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı ve Durmazlar Holding AŞ. Genel Müdür Yardımcısı Sabahattin Ara konuşmacı olarak katılacak.

2023 vizyonuna hazırlanan Sakarya

Sakarya’nın raylı sistemler alanında önemli yatırım şehri olacağına dikkat çeken MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, Türkiye’nin hedefindeki 2023 vizyonuna hazırlanan Sakarya için büyük önem verdiklerini ifade ettiği panele, tüm ilgili çevreler ve sektör temsilcilerini davet etti. İlgili çevrelerden edinilen bilgiye göre, raylı sistemler alanında yatırım fırsatlarının dile getirileceğini umdukları panele ilginin de büyük olacağı beklenmektedir. Katılımcıların raylı sistem tecrübelerini paylaşacağı sunumların yer alacağı panel, bu alanda yatırım yapacak yeni girişimcilere de ufuk açacak önemli bir faaliyet olacak.

Son Haberler

Diğer Haberler