İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakaryalı Bakkallar Vergi Dairesinde

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya’ya yeni atanan Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik’i ziyaret etti.

Ziyarette yönetim kurulunu tanıtan Başkan Akdardağan, ilimizin en büyük meslek örgütlerinin başında gelen esnaf kesiminin çalışmalarından ve mesleki faaliyetleri hakkında Vergi Dairesi Başkanı Çelik’e bilgi verdi. Başkan Akdardağan, “Şehrimizin dinamosu konumunda olan bakkal ve bayi esnaflarımız ile ekonominin nabzını tutuyoruz. Kaçak çalışmanın yanı sıra haksız rekabete de hep karşıyız. Başkanlığımızca yapılacak her çalışmaya eskiden olduğu gibi tam destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

Bir şehrin olmazsa olmazları arasında yer alan bakkal esnaflarıyla tanışmaktan çok mutlu kaldığını söyleyen Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, sağlanan birliktelikle herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağını belirterek, esnaflara bol kazanç temennisinde bulundu. Kayıt dışılığın önüne geçilmesi için esnafla ortak hareketi sürdüreceklerini söyleyen Başkan Çelik, Sakarya esnafının özverili ve çok girişimci olduğunu da sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın