15.6 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 22, 2024

Sakaryalı Turizmciler Ulusoy ile görüştü

- REKLAM -

Türk Seyahat Acenteleri Birliği Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Sakarya Temsilcisi Serdar Sarı, Kocaeli’nde TURSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy ile görüştü. Sarı, Ulusoy’a Sakarya’da turizmcilerin sorunlarını aktardı.

Sarı Sakarya’nın turizm sorunlarını Ulusoy’a anlattı
Türk Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Sakarya TÜRSAB Yöneticisi Serdar Sarı, Kocaeli Ramada Otel’de gerçekleşen ve TURSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy’un da aralarında bulunduğu önemli bir toplantıya katıldı. Turizm açısında çok verimli geçen toplantıda; TURSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy ile görüşen TÜRSAB Sakarya Temsilcisi Serdar Sarı, Sakarya’daki turizmcilerin sorunları ve yapılan çalışmaları anlattı.

75 acenteden yaklaşık 110 kişi katıldı
Türk Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Genel Başkanı Başaran Ulusoy; Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Zonguldak illerini kapsayan TURSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu’nun Ramada Plaza Otel’de düzenlediği toplantıya katıldı. TURSAB Yedigöller
Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Kadir Genç, Başkan Yardımcısı Aytekin Şahinbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Ruhi Karaalp, Serdar Sarıoğlu’nun ev sahipliğini yaptığı toplantıya, 75 acenteden yaklaşık 110 kişi katıldı. Toplantıya; Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Sakarya Temsilcisi Serdar Sarı ve çok sayıda turizmci katıldı. Toplantıda konuşan TURSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Kadir Genç; “Hizmete başladığımız ilk günden bu yana bireysel taleplerinize yardımcı olmaya çalıştık. Genel başkan ve genel sekreterimiz turizmcilerin sorunlarını çözmek adına böyle bir yemek gerçekleştirdik” dedi.

Ulusoy: “Sakarya’daki turizm altyapısının oturması için yerel yöneticiler ve siyasilerin desteğini bekliyoruz…”
TURSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy ise “Cumhuriyet’in 100. Yılında bütün teşkilatlara
hizmet vermeye çalışan, insanlarımızı birbiriyle buluşturan 81 vilayetimizde olacağız. Hiçbir üyeyi aidat konusunda uyarmadık. Hukuki yollara başvurmadık” dedi. Kefken Adası’nın turizme açılması için görüşmelerin devam ettiğini belirten Ulusoy, Sakarya ilimize yakın olan Cengiz Topel Havaalanı’nın sezonda daha aktif faaliyet göstermesi ve Kocaeli’deki ve Sakarya’daki turizm altyapısının oturması için yerel yöneticiler ve siyasilerin desteğini beklediklerini söyledi.

Haber: Levent CANDAN – SAKARYA

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler