11.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 30, 2023

SANTEK 2016 Hazırlıkları başladı

- REKLAM -

SANTEK 2016 – 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı bu yıldan itibaren TÜYAP tarafından düzenlenecek.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 26- 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek SANTEK 2016 – 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı destekleri ile sanayi ve teknoloji sektörünün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

Kocaeli başta olmak üzere Doğu Marmara Bölgesindeki sanayi kuruluşlarının ürettiği tüm yeniliklerin aynı çatı altında sergileneceği fuar, katılımcılar ve ziyaretçiler açısından büyük bir önem taşıyor. SANTEK 2016 Fuarı kapsamında Dış Ticaret Müsteşarlığı aracılığı ile Fuarı ziyaret edecek özel alım gruplarının olabileceği yönündeki beklentimizin yanı sıra; Balkanlar, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinden fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapmak için tanıtım ve pazarlama faaliyetlerimiz de hızla devam ediyor.

Fuarın kapsamı; Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller, Gıda, Plastik ve Ambalaj, Otomotiv, Otomotiv Sanayi ve Otomotiv Yan Sanayi Kozmetik, Boru, Vana, Pompa, Boya ve Kimya, Kozmetik ve Temizlik ürünleri, Madeni Yağlar, Makine, Otomasyon ve Elektrik Teknolojileri Elektrik Elektronik, Temizlik Ürünleri, Ambalaj, Mutfak ve Banyo Ürünleri, Makine ve Kalıp, Klima ve İklimlendirme, Yapı Malzemeleri, Mutfak ve Banyo Ürünleri, Yapı Teknolojileri, Ahşap Ürünleri, Mobilya ve Dekorasyon vb. ürünleri, Lojistik Destek ve Depolama gibi başlıklardan oluşuyor.

Kocaeli Ticaret Odası ve Kocaeli Sanayi Odası ile yapılan protokol üzerine, TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan SANTEK 2016 Fuarı Basın Toplantısı; 15 Haziran 2015 Pazartesi günü saat 10:00’da Kocaeli Ticaret Odası Sosyal Tesisleri’nde (Beyt’ül Kebap Restaurant) düzenlenecek.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler