32.7 C
İstanbul
Cuma, Haziran 14, 2024

SASİAD’ın yeni başkanı Onur Döver oldu

- REKLAM -

Onur DÖVER Limapark Hotel’de yapılan SASİAD 8.Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevine getirildi.

Sakarya Sanayici ve İş adamları Derneği (SASİAD) 8.Olağan Genel Kurulu Serdivan’da bulunan Limapark Hotel’de gerçekleştirildi. Dernek üyesi iş adamlarının katılım gösterdiği Genel Kurul; Divan Teşekkülünün oluşturulması ve İstiklal marşının okunması ile başladı. Faaliyet raporu ve mali raporun okunarak kabul edilmesinin ardından SASİAD hizmetlerini anlatan sunumlar ile devam etti.
Döver”10 yılı aşkın bir süredir SASİAD Yönetiminde görev aldığını bu süre içerisinde de hep Sakarya’yı geliştirmek ve bir adım daha ileriye taşımak adına yılmadan çalıştığını belirtti”. Ama beni en çok gururlandıran; bu göreve beni layik görerek getiren ve onurlandıran Saygıdeğer SASİAD üyelerimdir.Bu yüzden herkesin huzurunda hepinize ayrı ayrı teşekkür eder ve saygılarımı sunarım.”dedi. Konuşmaların sona ermesinin ardından Yönetim Kurulu ve üyeler SASİAD tarafından verilen kokteyle katıldı.
Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

ONUR DÖVER ,BÜLENT ESMER,BURAK TAN,OGÜN BAŞTÜRK,AHMET BAYRAKTAR,AHMET HACIEYÜPOĞLU,ŞEVKET ÇALIŞKAN,TUNCAY BÜYÜKASLAN,ÜMİT KARAYAKA,MURAT DİLMEN,BARIŞ KAŞÇI,METİN DİRİM,EBRU BAKAN SEVİMLİ,LEVENT BAYRAKTAR,YAVUZ ARSOY

Denetim Kurulu isim listesi ise; Orhan Ünver, İsmet Çalışkan ve Ahmet Çubuk’tan oluştu.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler