8.9 C
İstanbul
Perşembe, Şubat 22, 2024

SATSO Sakarya’nın Yıldızları ödül törenine hazırlanıyor

- REKLAM -

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği Sakarya’nın Yıldızları ödül törenine hazırlanıyor.

Üyelerine en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla yerel ve ulusal platformda çalışmalarını aralıksız sürdüren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, “Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni” için büyük bir titizlikle çalışıyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve il protokolünün katılımıyla 20 Aralık Çarşamba günü Saat 14.00’te Radisson Blu Hotel’de yapılacak ‘Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’ne meslek komiteleri, meclis üyeleri, çevre illerin oda ve borsa başkanları ve çok sayıda davetlinin iştirak etmesi bekleniyor. Söz konusu törende 10 farklı kategoride toplam 32 ödül verilmesi planlanıyor.

Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni ile ilgili değerlendirmede bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ şunları dile getirdi; “Cumhuriyetimizin 100. Yılını Odamızın 106. Yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bu özel yılı kapatmadan geleneksel olarak yaptığımız Sakarya’nın Yıldızları Ödül törenini gerçekleştirecek olmaktan dolayı heyecanlıyız.

Bir asrı geçen köklü tarihi ve şehrin önder kurumları arasında yer almanın sorumluluğu ile üyelerimizin ve şehrimizin menfaatleri doğrultusunda hizmetlerimizi devam ettirirken şehrimize hizmet edip gururumuz olanları hep birlikte alkışlayacağız. Sakarya’mıza değer katan iş insanları ve markalarımıza çeşitli kategorilerde ödül vereceğiz. Törenimizde kıymetli üyelerimiz ve tüm Sakaryalı hemşehrilerimizle bir arada olmaktan memnuniyet duyacağız.”

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler