25.7 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 11, 2022

Sefine Yemekçilik açıldı

- REKLAM -

Erenler İlim ve Hizmet Vakfı adına faaliyet gösterecek olan Sefine Yemekçilik Sakarya’nın Erenler İlçesinde bulunan Toptancılar Çarşısı’nda Adem Şener Hocaefendi’nin yaptığı dualarla hizmete girdi.

HEM TİCARET HEM HAYIR
Erenler İlim ve Hizmet Vakfı adına faaliyet gösterecek olan Sefine Yemekçilik TOPÇA’da Adem Şener Hocaefendi’nin yaptığı dualarla hizmete girdi. Toptancılar Çarşısı içerisinde açılan Sefine hem ticari hizmet, hem de hayır hizmetleri verecek. Aşevlerine yemek hazırlayacak olan yeni kuruluş diğer yüzde 50’sini de işyerlerine, kurum ve kuruluşlara sunacak. Erenler İlim ve Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Babacan’ın önderliğini yapacak kuruluş Araştırmacı Yazar Adem Şener Hoca’nın yaptığı dua sonrasında Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ve protokolün birlikte kurdele kesmesiyle hizmete girdi.

SEÇENEKLİ YEMEKLER
Yüzde 50 hayır işlerinde aşevleri ve yurtlara gidecek olan yemeklerin çok çeşitli seçenekleri var. Aylık menüler halinde hazırlanacak yemeklerden istenilen liste seçilecek ve bunlar gönderilecek. Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Babacan, “Ticari kar elde etmekten ziyade, hizmet ve ilmi çalışmalara destek amacı güden Sefine, maddi manevi imkânlarını bu yönde kullanmaya devam edecektir” değerlendirmesini yaptı. Ayrıca işyerinde sağlık kuralları ve İslami usullere uygun hizmet verileceğini açıkladı.

Son Haberler

Diğer Haberler