25.7 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 11, 2022

Sigortacılardan, başkanlara ziyaret

- REKLAM -

KOTO’nun takip eden ilk seçimden itibaren 22. Meslek Komitesi bünyesinde faaliyetlerini sürdürecek olan sigortacılar, 25 Mayıs-1 Haziran Sigortacılık Haftası münasebeti ile KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz ve KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ’ı ziyaret etti.

KOTO Meclisi’nde “Sigortacılık bilincinin artması” konusu ile ilgili meclis üyelerine kapsamlı bilgi sunmak için odanın davetlisi olarak ilimize gelen TOBB Sigorta Acenteleri İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Kasap, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Kurulu Üyesi Necmi Bulut, KOTO meclis üyesi Medet Aydın, komite üyeleri ve Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde, Başkanlar Bülent Karagöz ve Murat Özdağ, Sigorta Haftası’nın önemine vurgu yaparak, sigortacıların haftasını kutladı.

‘HEM TÜKETİCİ  HEM SEKTÖR İÇİN ÖNEMLİ’
Sigortacılar ise, haftanın “Tüketicilerin sigorta hakkında bilinçlendirilmesi, sektörün geleceği ve tüketicilerin sektöre duyduğu güven açısından büyük önem taşıdığını vurgulayarak şu görüşlere yer verdi; “Bu konuda hem biz sigorta şirketlerine hem de acentelere çok büyük sorumluluklar düşüyor. Tabi ki Sigorta Haftası tek başına sigorta bilincinin artırılması için yeterli olmayacaktır ama sigorta konusunu gündeme taşıyacağı, sigortanın önemini hepimize bir kez daha hatırlatacağı için önemlidir.”

Son Haberler

Diğer Haberler