28.7 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Şimşek Grup, gücüne güç katıyor

- REKLAM -

Sakarya’nın  önde gelen şirketlerinden Şimşek Grup; 5 ve 6. mağazalarını, LG Elektronik ve beyaz eşya olarak Serdivan Çark Caddesi ve Agora AVM’de de Sakarya’nın hizmetine açıyor.

LG yetkilileri Sakarya’da olacak

İlimizin önde gelen şirketlerinden Şimşek Grup, bünyesine kattığı LG Elektronik ve Beyaz Eşya mağazasını çifte açılış ile 10.06.2015 Salı (yarın) saat: 11.00’de Serdivan Çark Caddesi’nde, saat: 13.00’te de Agora AVM’de hizmete açıyor. Açılışa, LG Türkiye’nin Koreli yetkileri ile LG’nin üst düzey yöneticileri de katılacak.

Tüm halkımızın rahatlıkla alışveriş yapması

Dünyanın en iyi elektronik ve beyaz eşya markası Sakarya halkının hizmetine sunmaktan gurur duyduğunu dile getiren Şimşek Grup Yönetim Kurulu üyesi M. Şamil Şimşek; “Hedefimiz LG markasını, Sakarya’da tüm halkımızın rahatlıkla alışveriş imkânı sağlayacak noktalarda olmasını sağlamaktır. Tüm ziyaretçilerimizi açılışımıza bekliyoruz. Sürprizlerimiz devam edecek bizi bekleyin!” dedi.

Sakarya halkı tarafından takdir görüyor

Şimşek Grup LG ve Vestel Satış Direktörü Ferit Şekerli; “Şimşek grup olarak 4 Vestel mağazamızın ardından 2 LG mağazası ile Sakarya’mıza ayrı bir renk farklı hizmet sunma gayreti içersindeyiz. Sakarya’nın en kaliteli satış ekibine sahip olmanın gururunu yaşarken temsil etiğimiz LG ve Vestel mağazalarımızın Sakarya halkı tarafından takdir görüyor olmasının mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz” diyerek, heyecanını dile getirdi.

Haber: Levent CANDAN (SAKARYA)

Son Haberler

Diğer Haberler