25.7 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 11, 2022

Yalova Üniversitesi Girişimcilik Merkezi İş Zirvesi Düzenleyecek

- REKLAM -

İş ve Girişimcilik Zirvesi
Yalova Üniversitesi Girişimcilik ve İşletmecilik Merkezi (YÜGİM) her yıl düzenlediği “İş ve Girişimcilik Zirvesi”ni bu yıl 06 Mayıs 2015 tarihinde 13.00-17.00 saatleri arasında RDKM de düzenleyecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine ülkemizin popüler iş insanlarının ve girişimcilerinin konuşmacı olarak yer alacağı zirveye Yalova iş dünyasının temsilcileri, üniversite öğrencileri ve ilgililer katılacak. 2014’ün en dikkat çeken girişimcilerinden olan ve Fortune dergisince 40 yaş altı iş dünyasının izlenmesi gereken yıldızları arasında yer alan Veysel BERK zirvede Yalova iş dünyası ile buluşacak. Ayrıca yurtdışında en önemli Türk girişimcilerden olan Londra merkezli SOFRA restoranlarının kurucusu Hüseyin ÖZER zirvenin onur konuğu olarak katılımcılarla buluşacak. Yine zirvede Komşuköy kurucularından Özden Akyıldız, Sefamerve.com isimli web sitesiyle Yılın Girişimci İş Kadını seçilen Oya Okur Erciyeş ve Köfteci Yusuf’un kurucusu Yusuf AKKAŞ, DEMLİK markası kurucusu Erman ADEMOĞLU iş insanları ile ve girişimci adaylarıyla buluşacak.

Yılın “En”leri
İş ve Girişimcilik Zirvesi ’15 kapsamında Yalova iş dünyasının en iyilerine de ödüller verilecek. Yılın Markalaşma Lideri, Yılın İnovasyon Lideri, Yılın Sosyal Girişimcilik Lideri, Yılın Erkek Girişimcisi ve Yılın Kadın Girişimcisi kategorilerinde ödüllerin dağıtılacağı program için aday işletmeler 1-30 Nisan 2015 tarihleri arasında YÜGİM’e başvuru yapabilecekler. Girişimleriyle, markalarıyla, inovasyonlarıyla biz buradayız diyenler Yalova Üniversitesi Girişimcilik ve İşletme Merkezi’nin yakın desteğine sahip olacaklar.

“Gençlik Fikir Fikir” İş Fikri Yarışması
Zirvenin en dikkat çekici bölümlerinden biri de YÜGİM ve Yalova Kadın Girişimciler Kurulu’nun ortaklaşa yürüttüğü “Gençlik Fikir Fikir” iş fikri yarışması olacak. Yarışma Yalova da öğrenim gören tüm üniversite öğrencilerine iş kurma hayallerini gerçeğe taşıma şansı sunarken, projesini sunup dereceye giren öğrencilere Kadın Girişimciler Kurulu sponsorluğunda para ödülleri verilecek ve en önemlisi 1. sıraya yerleşecek projeyi hayata geçirme şansı tanınacak.

YÜGİM sizleri de hem bu zirvenin bir parçası olmak hem de iş fikrinizi/işletmenizi bir adım daha öteye taşımak için Geleneksel İş ve Girişimcilik Zirvesi’15 e davet ediyor. Ayrıntılara yugim.yalova.edu.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Son Haberler

Diğer Haberler