11.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 30, 2023

Yangın mağduru fabrikalara ‘geçmiş olsun’ ziyareti

- REKLAM -

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, 19 Haziran Cuma günü sabaha karşı çıkan yangıda ticari faaliyetlerini yürütemez hale gelen oda üyesi 3 fabrikaya geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başiskele Vezirçiftliği Mahallesi D-130 Karayolu üzerinde faaliyet gösteren İSPET Petrokimya isimli fabrikada 19 Haziran Cuma günü yangın çıkmış, fabrikanın yanında bulunan Yıldırımlar Metal ve Güncanlar Tavukçuluk’a da sıçrayan alevler, 3 işletmeyi kullanılamaz hale getirmişti. KOTO üyesi olan fabrikalar yangının yaralarını sarmaya çalışırken, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, yönetim kurulu üyeleri Yusuf Ziya Uludüz, Yusuf Koçak, Fuat Berna ve KOTO Üye İlişkileri Servisi Müdürü Tanju Soytekin ile birlikte bölgeye giderek, işletme sahiplerine ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

‘CAN KAYBI YAŞANMAMASI SEVİNDİRİCİ’
İSPET Petrokimya’nın sahipleri Tamer Çiçekdiken, Oğuz Can, Yıldırımlar Metal’de kiracı olarak faaliyetlerini sürdüren Hyundai Mobis Yetkilisi Halit Şahin ve Güncanlar Tavukçuluk’un sahiplerinden Tezcan Güncan ile görüşerek hasar hakkında bilgi alan Başkan Özdağ, “Çıkan yangında can kaybı yaşanmaması bir nebze de olsa yanan yüreğimizi serinletti. Oda olarak, ihtiyaç duyduğunuz her alanda destek vermeye hazır olduğumuzu vurgulamak isterim. Temennimiz, bir daha böyle felaketlerin yaşanmaması. Bir kez daha fabrika sahibi kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler