İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazaki, bayan eleman arıyor

Dünyada 44 ülkede toplam 400 üretim ve satış merkeziyle, yaklaşık 400.000 kişiye istihdam sağlayan Japon Otomotiv Yan Sanayi Firması Yazaki Otomotiv Akyazı / Kuzuluk fabrikası içerisinde tüm çalışanlarının çocuklarının 3 vardiya sisteminde ücretsiz faydalanabileceği kreşi Temmuz 2015 sonu itibariyle açılıyor.

Çalışanların ağırlıklı olarak bayan olduğu firmanın, kreş hizmetinin yanısıra dini görevlerini yerine getirebilecekleri tesisleri de mevcut.

Devam eden büyüme süreciyle ülke ve bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayan Yazaki Otomotiv firmasının, yeni devreye alacağı projeler için öncelikle, Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde kayıtlı bayan iş arayanlardan olmak üzere yaklaşık 900 çalışan alımı yapılacak. İş arayanların başvurularını daha kolay yapabilmelerini sağlamak amacıyla, Yazaki Otomotiv firması tarafından uzun bir süredir Çark Caddesi İŞKUR’da stant açılmakta. Dolayısıyla, iş arayanların ilk görüşme ve mülakatları bu stantta yapılarak, sonrasında işe başlatılmak üzere işyerine gönderilmekte.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın