34.3 C
İstanbul
Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Yerli Üretim RF Antenler, Mağazalarda!

- REKLAM -

A-Secure Teknoloji Tasarım firması öncülüğünde başlatılan Ar-Ge, üretim ve entegrasyon faaliyetleri sonuçlandı. Perakende sektörüne özel geliştirilen Lotus marka RF antenler, satışa sunuldu.

Satış Direktörü Murat Pamukçuoğlu müjdeli haberi şöyle duyurdu; ‘Elektronik güvenlik sektöründe öncü firmalardan olan ve global satışlar da yapan firmamızda, 2 yıl önce Ar-Ge çalışmalarını başlattık. Mağaza giriş kapılarına kurulan antenler ve ürün güvenlik etiketlerinde yerli üretime geçtik. Deaktivatörler yani etiket öldürücülerin de üretimine başladık. Özellikle vitrin dekoruna önem veren mağazalar için, pleksiden transparan olarak imal edilen ve 2 metreye kadar performanslı olarak çalışan Lotus marka sistemlerimizi fiyat olarak da uygun seviyelerde satışa sunduk.’

Yerli üretim Lotus teknolojileri, şimdiden Twiggy, Puma, SneaksUp, GMG gibi markaların tercihi oldu. RF konusunda daha büyük adımlar atacak olan A-Secure Teknoloji Tasarım, yine Lotus markasıyla yerli üretim RFID çözümleri sunmaya da hazırlanıyor.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler