Ziraat Odası’ndan APEK’e ziyaret

0
23

Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurul ile güven tazeleyen APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya ve yönetim kurulu üyelerini kutlayan Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, çitçilerin verdiği desteğin takdire şayen olduğunu belirterek, “Yeniden seçilmeniz bizleri dolayısıyla memnun etmiştir. Çiftçilerimizin size ve ekibinize verdiği büyük destek, güvenin bir belgesidir. Kooperatifin bu zamana kadar yapılan çalışmaları ve yatırımların bölge çiftçimiz için büyük değer taşımaktadır. Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı sizleri kutluyorum” dedi.
APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, çiftçilerin devlet tarafından biraz daha sahiplenilmesi gerektiğini ileri sürerek, “Üretimimizi, verimliliğimizi etkileyen ve maliyetimizi artıran, ayrıca kalitemizi de düşüren dağınık arazilerin bir an önce ‘Arazi toplulaştırma’ kapsamına alınmalı” şeklinde konuştu.
Başkan Aya, Hamdi Şenoğlu ve beraberindeki Meclis Üyesi Sabri Karabaşoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Erdinç Eryılmaz ve İsmail Yolvermez’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette APEK Müdürü Kamil Özmen de hazır bulundu.